Seznam všech dotazů

Úvod / Všechny dotazy

20.7.2021

Nechráněný sex

Dobrý den, měla jsem sex s mužem a v průběhu si sundal kondom. Samozřejmě jsem to zjistila až po. Sice se do mě neudělal, ale mám teď velké obavy z nemocí.

Lenka

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

31.5.2021

Kam a kdy se mohu jít nechat vyšetřit na pohlavně přenosné choroby

Kam a kdy je možné se jít nechat vyšetřit na pohlaví nemoci?

Blondyna

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

24.4.2021

Pohlavní choroba

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Už 4 roky mám stejného přítele a ted se mi udelali kondylomata. Pritel zadne problémy nemá, jen ja. Chtěla jsem se zeptat jak je možné tohle chytit? Je možné, že už jsem to měla dříve a projevilo se to až teď? Přítel mi nevěrný nebyl a ani ja jemu. Předem děkuji za odpověď.

Anonym

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

22.4.2021

Testování na pohlavní choroby

Dobrý den, chci se zeptat, zdali je možné testovat se na všechny pohlavní choroby i když jsem panna?

Kiki

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

16.4.2021

Kapavka, PN

Dobrý den,

26.12.2020 jsem měl styk s nakaženou osobou kapavkou. Po pár dnech se objevila na 2dny něco jako angína. 21.1. se objevil výtok (bílý) a 23.1. jsem byl poslán od praktického lékaře k urologovi kde mi udělali výtěr z močové trubice (23.1.). Praktik mi preventivně předepsal Ospen který jsem začal brát ten den. Vyšetření bylo pozitivní na kapavku. Bohužel z nedostatku venerologů jsem se ke správnému lékaři dostal až 15.2. kde už od prvního výtěru jsem měl vše negativní (byl jsem přeléčen Ospenem). Prošel jsemu venerologa všemi třemi výtěry s týdenními pauzami bez nálezu. Zároveň jsem 15.2. podstoupil u venerologa odběru krve na HIV a syfilis též negativní, ale bylo to teprve 51 dní od styku. Po poslední návštěvě mi venerolog oznámil nutnost jít na test po 6 měsících od této návštěvy. Tím mě trochu vystrašil že nejsem stále zdravý a začal jsem se možná až moc kontrolovat a prohmatávat (při skoro každém močení jsem lehce ohmatal špičku penisu a lehce zmáčknul zdali se neobjeví bíla kapka) až mě po třech týdnech začalo lehce pálit na špičce penisu (je možné že je to jen psychické či že jsem si zanesl nějakou infekci). Jinak žádné jiné příznaky nemám. Mám novou přítelkyni a bojím se sní mít pohlavní styk abych ji nenakazil i když ho už lékařem zakázaný nemám. Nová přítelkyně je lekářka. O všem ví a říká ať nemám strach.
Prosím, je můj strach opodstatněný? Mohu se spolehnout na na vyšetření kterýma jsem prošel? Děkuji

KK

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

15.4.2021

Pohlavních chorob

Dobrý den,je možné mít příznaky kapavky až po měsíci od styku?
Koncem února pohlavní styk s klukem A,já žádné problemy zdravotní.Druhý týden v březnu sex s klukem B.Ten má teď vyrážku na penisu a výtok.Je možné že se to přeneslo z kluka A?Ten však žádné problémy nemá.

Alenachro

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

10.4.2021

Sterilizace muze

Kdo má zkušenosti ze sterilizaci uvažuji o tom a chci se zeptat jaký to má vliv po zákroku jestli je chuť na sex stejná a nake komplikace díky za odpovedi

Traubus

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

29.3.2021

Interrupce

Dobý den,
V listopadu 2020 jsem podstoupila interrupci v 10 týdnu těhotenství na vlastní žádost. V lednu 2021 jsem byla na vyšetření po zákroku, kdy jsem měla následující problém - stále jsem cca dvakrát do týdne špinila. Doktorka řekla, že to odezní a po první menstruaci se mam objednat znovu na kontrolu. Chtěla jsem požádat o antikoncepci, ale to prý lze až po dalším vyšetření.... v Únoru jsem byla opět na kontrole, neboť se menstruace od zákroku v listopadu stále nedostavila a ke všemu stále neustoupilo špineni každý tyden - bylo mi řečeno, ze zřejmě ve me po zákroku zůstalo “něco” a pokud nemam jiné problémy, tak prý budeme čekat dál na menstruaci s kterou by se děloha sama vycistila - a opět mi bylo řečeno, ze antikoncepci vybereme až s příchodem menstruace.... teď nám po pohlavním styku s partnerem praskl kondom a digitální test mi ukázal těhotenství dva týdny - jsem z toho nešťastná 1) onen pohlavní styk nebyl z mé strany na 100% dobrovolný a za 2) stalo se to týden po té co mi už po druhé doktor odmítl předepsat antikoncepci - budu moct zažádat o interrupci ? Je mi 30 let, jsem po dvou císařských řezech a na onom zákroku jsem byla v listopadu 2020. Dekuji za odpověď.

Monika

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

14.3.2021

Postup při vyšetření na STD

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak postupovat, pokud se chci u vás nechat vyšetřit na pohlavní choroby. Je nutné být nějak zaregistrovaná, předem se objednat, nebo stačí přijít v otevírací době do jedné z poraden? Případně, je nějaký požadavek pro vyšetření (krom toho, že musím být plnoletá a předložit průkaz pojištěnce)? Mohli byste mě prosím i seznámit s tím, jak přesně bude vyšetření probíhat, a jestli bude nějaký poplatek?

Nela

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

7.3.2021

Sex bez ochrani a jaké můžou být důsledky

Dobrý den, prosím o radu když bych měl nechráněny sex je tak riziko nake nemocí?

Zvědavě

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

16.2.2021

Kapavka

Dobrý den, projevuje se kapavka vždy výtokem z penisu nebo je možné mit bakterii např. pouze v krku bez negativnich projevů (bolest v krku), tedy bezpříznakového chování. Jakým způsobem pak může v takovém případě dojít k přenosu?

Radim

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

11.2.2021

Kapavka

Dobrý den,
Mám pár dotazů ohledně kapavky. Je možné, že pokud sex proběhl vaginálně i orálně, jde chytit kapavku pouze do krku? Cca 2 týdny od sexu mě bolelo v krku a bolí mě v něm dodnes, což už je 6 týdnů. PL v krku na pohled nic moc neviděl a léky nedoporučil. Od tohoto styku jsem měla nekolikrat sex s jiným partneremna ten žádné známky infekce nemá- je tedy možné, že ani já ji nemám? Byla jsem na testech HIV, syfilisu a doma si provedla test na chlamydie, vše negativní. Možnost kapavky mě bohužel nenapadla, protože jsem četla, že příznaky se objeví do týdne a to mi nic nebylo. Za jak dlouho by příznaky kapavky v krku vymizely? 6 týdnu už mi přijde moc dlouho. Děkuji za odpověd.

Markéta

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

8.2.2021

Ztráta menstruace

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně ztráty menstruace. Svoji první menstruaci jsem dostala ve dvanácti letech. Přibližně dva roky po první menstruaci jsem měla téměř pravidelný cyklus (nebo jen o pár dní nepřesný). Už od malička se věnuji sportu, trénuji šestkrát za týden, konkrétně je to vytrvalostní sport. Moje hmotnost je naprosto zdravá vzhledem k mé výšce, tuk mám také v pořádku. Nejsem vychrtlá, naopak mám dost svalové hmoty. Nedokážu určit přesné datum toho "přelomu", ale přibližně v říjnu roku 2020 jsem měla už hodně slabou menstruaci, trvající tři dny. V listopadu téhož roku se mi měla dostavit menstruace. Byla jsem připravená a cítila jsem že už to přijde. Druhý den jsem se vzbudila a vůbec nic. Říkala jsem si, že to je v pořádku a čekala jsem že to přijde během dne, nebo až za pár dní. Uběhl měsíc a stále nic. To jsem si říkala, že je ještě v pořádku, je to jen jedno vynechání. Je únor 2021, v listopadu 2020 už se mi nedostavila menstruace. To znamená, že jsem menstruaci neměla přibližně čtyři měsíce. Jsem si naprosto jistá že nejsem těhotná. Už jsem si o tom něco četla. Jsem úplně zdravá, neberu žádné léky, stravuji se dobře a přiměřeně. Nejvíce mému problému odpovídala nadměrná fyzická zátěž a vysoká hladina kortizolu. Ale nevylučuji, že za tím může být i něco jiného, o čem ani nevím. Potřebuji radu, jak to dát zase do pořádku, abych v pozdějších letech neměla nějaké problémy. Předem děkuji za Váš čas.

Kája

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

3.2.2021

Nitroděložní tělísko

Dobrý den,je to dost intimní dotaz,ale nemohu nikde najít odpověď.Jde o to, že uvažuji o zavedení tělíska,jeho výhody se mi líbí,, jenže s přítelem máme rádi různé sexuální hrátky a i s hračkami. Není možné toto tělísko nějak narušit, těmi hrátkami? Děkuji

Adka

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

12.1.2021

Menstruace

Dobrý den, chtěla bych se zeptat než půjdu k lékaři. Mám potíže s menstruací poslední dva měsíce ji mám pořád, mám ji třeba 14 dní na jeden max dva dny mám klid a pak se opět spustí. Když jdu na velkou tak se spustí, po sexu se spustí. Antikoncepci neberu. V létě při velkých bolestech břicha mi řekli, že mám cystu na vaječníku ale, že má jen 1cm TK s tím nebudou nic dělat. Mám mírně až velké jak kdy bolesti v podbřišku, neustala únava, ani na sex už nemám chuť. Nemůže to být třeba rakovina? Měla ji totiž moje prababička. Děkuji za odpověď hezky den

Pavlina

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

10.1.2021

Pohlavní styk, menstruace

Dobrý den, mám menší problém.. týden před menstruaci jsem měla s přítelem pohlavní styk, ale praskl nám kondom, vzala jsem si okamžitě pilulku po. Poté jsem dostala menstruaci, kterou mám už 20 dní a do toho jsem začala od první dne brát hormonální antikoncepci podle instrukcí doktorky. Včera jsem menstruaci už neměla a s přítelem jsme měli pohlavní styk, poté jsem začala znovu krvácet. Nevíte v čem by mohl být problém? Menstruaci jsem měla nepravidelnou, takže délku bych pochopila, jen nechápu proč jsem po sexu tak krvácela, děkuji za odpověď.

Věra

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

9.1.2021

Zápach

Dobrý den,co mám dělat se zápachem vagíny? S hygienou problém nemám,používám intimní mýdla,partnery nestřídam a výtoky též netrpím. Tento problém mě trápí už dlouho,ale zatím jsem se styděla se kohokoliv zeptat. Někdy je zápach cítit,i když se opravdu pečlivě umyju. Stačí pár minut. Napadlo mě,zda nemůže být příčinou např.to,že mám opravdu velké pysky. Snad mi někdo poradí. Děkuji a přeji ať se daří.

Kotchi

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

4.1.2021

Jsem těhotná?

Dobrý den.. mám dotaz přítel se mi udělal na vagínu.. ale nedal ho do mě je nějaký riziko že bych mohla být těhotná? Menstruaci jsem nedostala.. a poslední dobou mi je nevolno.. budu ráda za jakoukoliv odpověď děkuji

Nikola

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

3.1.2021

Operace a zmena jmena, pohlavi

Jsem Transka a chtela bych byt ukazkovou zivou figurinou na zmene pohlavi, chci obrovska prsa, a rada podstozpim liposupci, botox, hormonalbi zmenu, a p3odlouzebi vlasu piersing do jazyku, pupiku , nosu a usi . Vse jsem ochotna uskutecnit a jako odmenu chci vse zdarma 605032366 submisivni devka

TrannyLisaShemale

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

20.12.2020

HPV - getitalni bradavice

Dobry den, chtela jsem se zeptat jak dlouho muzu byt prenasecem HPV viru / Kondylomat, muzu byt prenasecem i po 4 letech od pohlavniho styku s infekcnim clovekem- u doktora jsem pred 4mi lety nebyla, protoze jsem nemela priznaky a stydela jses se. Dekuji

Natalie

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

20.12.2020

Kondylomata

Dobry den, pred 5 lety jsem mel Kondylomata, je mozne,, aby po preleceni jak Wartec tak i isoprimosinem se kondylomata vratila aniz bych mel dalsi rizikovy styk ? Dekuji

Petr

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

20.10.2020

Testy na STD

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné k vám do poradny přijít bez objednání na testy i v případě, že nejsem poskytovatelka sexuálních služeb?
Děkuji

Mell

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

27.9.2020

Dotaz

Dobrý den,
potřebovala bych prosím provést test na Chlamydie a Kapavku, Kapavku i z krku.. Z osobních důvodů nemohu jít ke svému gynekologovi. Kdy k vam mohu přijít,musím se objednávat a kolik mě to celkem bude stát. Děkuji.

Romana

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

16.9.2020

Kokain

Dobrý den, před cca 5 dny jsem měl kokain, od te doby je mi stále zle dušnost ale hlavně bolesti břicha. Muže to byt nějaký důsledek ? Dekuji

Marek

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

9.8.2020

Veškeré testy ohledně nemoci

Dobrý podvečer prosím vás jsem v Ústí nad Labem a chtěla bych udělat veškeré testy ohledně nemoci děkuji HravChtiva33 z Amateru

HravChtiva33

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

19.7.2020

Balanitida, mykóza

Dobrý den,
s novou partnerkou se rok trápíme s opakujícími se mykózami a záněty předkožky a žaludu. Lze to přenášet i orálně? Je možné mít poškozenou a více náchylnou pokožku po používání masti, Pimafucort ? Lze okamžitě po pohlavním styku cítit problém? Za jak dlouho se vytvořit zánět? Lze to ovlivnit stravou? Je možné mít alergii na partnerčinu vaginu? Může mít partnerka alergii na můj penis?

Viktor_V

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

16.7.2020

Jsou to příznaky pohlavní nemoci?

Dobrý den,
můj partner má výtoky z penisu, dušnost, zánět očí, hlenovitý kašel, měl i horečku. Jsou to příznaky nějaké pohlavní choroby?
Útočí na mě, že jsem ho nakazila, ale já si toho nejsem vědoma. Posledního partnera jsem měla několik měsíců před ním. Dělala jsem si testy na pohlavní choroby a byly negativní. Po 2 měsících se u mého přítele objevil výtok z penisu a u mě vaginální, s tím, že mi doktor mi udělal opět testy a po důkladné prohlídce mi potvrdil, že jsem naprosto v pořádku. Nevím co si mám tedy nyní myslet, protože jsem naprosto v pořádku a s partnerem jsem neměla téměř 7 týdnu sex a ani žádný fyzický kontakt.
Jsem bezradná, zmatená a ukřivděná, protože i díky tomu se rozpadl zřejmě náš vztah.
Děkuji moc za rady.

Weroniqa

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

22.6.2020

Vyšetření

Dobrý den, kde se mohu nechat v Brně vyšetřit na pohlavní choroby? Případně jaká je cena? děkuji

Jan

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

2.6.2020

Jak vyvolat menstruaci

Dobrý den, chci se zeptat zda mohu nějak předběžně vyvolat menstruaci, ale ne za pomoci injekcí. Chtěla bych to dostat týden předem. Je v tom nějaký problém případnem tedy jak by to šlo?

Bára

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

27.5.2020

Nitroděložní tělísko

Dobrý den, v únoru jsem byla na zavedení tělíska Levosert, po 14 dnech se při kontrole zjistilo,že se tělísko posunulo. Na začátku května jsem byla na revizi tělíska. Tělísko byla zavedeno zpět do správné polohy, nyní jsem byla po 14 dnech opět na kontrole a tělísko je znovu posunuté a budu muset jít znovu na revizi. Z jakého důvodu se tělísko vždy posune? Menstruaci mám mnohem méně intenzivní než jsem mívala. Dá se sesunutí tělíska nějak zabránit? Bojím se že když bude teď nová revize,tak že to dopadne stejně jako v předchozích případech. Děkuji za odpověď

Katka

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

23.5.2020

Testování pohl. nemocí

Dobrý den, chci se zeptat, jestli existuje nějaká klinika/ centrum, kde by se (klidne i placenne) dalo otestovat najednou na většinu pohlavně přenosných nemoci? Nechci se testovat u své gynekolozky. Dekuji za radu

Aneta

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

23.5.2020

Přenos nemoci

Dobrý den, vím, že je to špatně, ale byl jsem dnes u prostitutky a co čert nechtěl, při aktu praskla ochrana.. Hned jsem přerušil pohlavní styk a šel se umýt horkou vodou a mýdlem. Slečna si z toho nic nedělala, že je prý zdravá - odešel jsem.
Chci se zeptat, jak velká šance je, že jsem se mohl něčím nakazit, pokud to slečna měla? :-(
Moc děkuji za odpověď..

Brňák

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

16.5.2020

přítomnost drogy v krvi

Po jak dlouhou dobu se dá prokázat přítomnost drogy v krvi při užívání
šnupání nosem?

Marie

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

11.5.2020

Syfilis

Dobrý den, je možné po cca 10 dnech od kontaktu s člověkem který má syfillis mít zduřenou uzlinu na krku? (na dotek bolestivou). A s tím, že se před 10 dny jednalo pouze o ústní kontakt (líbání) a semeno vytříkané na pusu? A cca 3 den po kontaktu asi něco jako opar na vniřní straně úst? Nebo je tato doba příliš krátká?
Děkuji

MArkusa

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

5.5.2020

Možná nákaza

Zdravím mám poněkud neobvyklý dotaz... Asi před 2 roky jsem si našel přítelkyni a když jsme se spolu po nějaké době vyspali tak mi začal z penisu asi po týdnu po styku vytekat bílý výtok... šel jsem ihned na urologii a pritelkyne taky a oba jsme byli přezkoušení na pohlavní choroby a oba jsme vyšli bez jakých koliv chorob... já dostal tedy antibiotika a pritelkyne pro jistotu taky... Až nám léčba skončila tak znovu nám oběma udělali testy a znovu jsme byli negativní... Bylo nám řečeno ze spolu můžeme provozovat sex ale my už máme strach ze mi zase z penisu poteče bílý hnis... tak se tedy ptám jak je možné ze po pohlavním styku bez ochrany mi začne vytekat hnis z penisu ale podle urologa nám nic není... Chtěli by jsme dal pokračovat i sexuálním životem ale ze strachu ze to zase chytim radši nic neděláme... Děkuji za odpověď...

Jakub

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

27.4.2020

Preventivní testování

Dobry den, zjistila jsem že. Mi byl partner neverny... tvrdi že prošel testováním na vsechny pohlavní choroby a že můžu byt v klidu..ale ja se i tak bojim. Je mozne se nechat testovat i kdyz nemám žádné obtíže? Bojim se. Nyní jiz byvalemu partnetovi nevěřím. Díky Radka

Radka

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

13.3.2020

Jak můžu mít sex z ženou nyní mám malý penis Jak poradi mí sexuoložka.

Mám přítelkyni a nyní se z prednou champim co mám dělat když chci mít i rodinu a děti Jak jí to mám dát abych jí neublíží na vagíně.

Janus Martynek

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

21.2.2020

Testování po nevěře

Mohu k vám na testy, když přítel přiznal, že využil sexuálních služeb?
Nevěřím, že použil kondom a tak bych radši testy na všechny pohlavní choroby.
Jsem dost zklamaná psychicky, tak nechci být ještě fyzicky.
Děkuji za odpověď
M.

Monika

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

7.2.2020

Menstruace

Dobrý den, nedávno mi zjistili, že mám rvf dělohu a mám velký problémy s menstruací už od svých 14let co jsem dostala mens.poprvé. Týden před mens a týden při mens, takže dva týdny jsem úplně vykolejená z normálního života a z normálních činností,jen ležím doma s obrovskými bolesti podbřišku,motaní,bolesti hlavy a kolabováním,párkrát jsem s tím už skončila v nemocnici. Střední školu jsem si kvůli tomu musela dělat dálkově,protože jsem nezvládala chodit každý den do školy,protože ty dva týdny jsem úplně mimo. Jenže s prací to je těžší,protože ty 2 týdny jsem opravdu nepoužitelná vůbec nanic ani nevstanu z postele. Skoro 5 let s tím trpím a komplikujeme mi to život. Zkoušela jsem antikoncepci poprvé v 16 letech,kdy mi gyn. předepsala na to anti. Belaru a po užívání se mi to ještě zhoršilo a kolabovala jsem i mimo mens. tak jsem jí přestala brát. V 18 letech mi předepsala paní dr anti. Yaz ale ta mi taky nějak nesedla a bylo mi nevolno a nezvládala jsem ji dobře. Mohli byste mi prosím něco doporučit? Poradit? Moc Děkuji A.

Sára

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

21.1.2020

Výtěry

Dobrý den,

pri pravidelné prohlídce testujete i na Mycoplasma a Ureaplasma?

Zaskočil mě článek, kde se uvádí, že 70% žen může tyto bakterie mít. Předpokládám, že při celkové prohlídce - tedy stěry z pochvy obsahují test i na tyto nemoci. Děkuji za odpověď.

Kate

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

19.12.2019

Zdravotní služby

Dobry den, děláte testy na HIV a pohlavní choroby někde v Olomouckém kraji?

Eliska

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

19.11.2019

Menstruace

Dobrý den, mám potíže s menstruací mám menstruaci 2x do měsíce a to už se mi děje asi po 3, menstruace trvá obvykle 5 dní a ze začátku je velmi silná ale mám ji každých 14 dní což mi přijde divné protože je to velmi krátká doba. U gynekologa jsem ještě nikdy nebyla a sexuálním životem ještě nežiji.
Poprvé jsem menstruaci dostala cca po 13 let věku

Aneta

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

14.11.2019

Test

Dobry den,chtela jsem se zeptat prvni test hiv byl po6 t,druhy po8t,treti po 11,5 t a ctvrty po 21,5t vsechny zilni a negativni.Jine nemoci jsem netestovala a nevim jestli by se projevili po takove dobe.Take si nejsem vubec jista jestli to bylo Riziko jelikoz ke styku nedoslo v zadne forme.Probehlo prstovani,tzv.mazleni,libani,treni v pradle s moznosti preejak ..Zda mel nejakou zaderu ci ranku netusim,ale co vim byla to chvilka ,protoze se mi to nelibilo..riziko bylo nekdy loni prelom listopad /prosinec.Hodila jsem to za hlavu a fungovali jsme dal.Minuly tyden jsem mela horecky a zanet na, ktery antbiotika za 3 dny zabrala . a ja zacala byt nervozni,proto se tak nejak se bojim zda jsem neco nezanedbala.Byl to jednorazovy preslap pri krizi v manzelstvi.Nyni jsme jiz pul roku stastni,ale nejak jsem k tomu vratila.Manzel to nevi a nechci mu ublizit mame nechranene styky ,jako pred krizi. a nechci ohrozit nas rodinny zivot.Doporucite mi co dal? ps: kortikoidy v dobe okna jsem nebrala pouze jen antb. Nekdy asi 4 mesic od toho kontaktu, ale beru leky kvuli neurologii slozka.pregalbanium a leky kvuli depresim,ktere mam po traumaticke udalosti,leky na bolesti.Brala jsem po tu dobu infalin duo do usi,vaginalni tablety ps2: muzete mi rici zda ta situace byla rizikova? Za predpokladu ,ze by nam nevim praskly rty,nebo tekly dasne a nebo se preejakulat dostal na me pradlo a nejak k pochve? Dekuji pekny den

Karla

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

13.11.2019

testy

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda bych mohla přijít zítra na kompletní testy (STD), jedná se o testy pouze pro mou osobní potřebu. popřípadě kolik by mě tyto kompletní testy stály? nevím ze stránek mi není jasné co testujete zdarma, a co ne a za kolik. a zda v případě stěrů se mohu i objednat a přijít ráno, jelikož do odpo nalačno nevydržím. děkuji S.

sandy

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

11.11.2019

Prodlouzena ms

Dobry den, rada bych se zeptala - do tehotenstvi jsem mela ms cca po 40ti dnech, s delkou max. tyden. Nyni jsem 9m po porodu, 1.ms jsem dostala cca mesic po sestinedeli, od te doby se interval prichodu ms zkracoval (nejprve dva mesice, pote 40 dnu, nyni 28 dnu (coz js nikdy nemela)), a delka ms se zacala prodluzovat (tyden, 10 dnu, 14 dnu), a nyni krvacim temer tri tydny se stejnou intenzitou. Kojim jen rano, vecer, v noci - myslite, ze takova nepravidelnost je vyvolana kojenim? Predem moc dekuji za odpoved..

Isabela

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

14.10.2019

Pohlavní nemoc

Dobrý den, Jsem člověk, který má z pohlavních nemocí neskutečný strach, ale alkohol moje obavy odsunul na druhou kolej. V pátek se mi nabídla jedna slečna a asi 20 vteřin mi dělala orálni sex bez ochrany, pak jsem jí odstrčil a dále se nepokračovalo. Po jaké době má smysl jít na první testy? Chci si nechat udělat testy na všechny pohlavní nemoce. Sice je to možná zbytečné, ale já je prostě chci. Děkuji za odpověď.

Patrik

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

10.10.2019

Veřejné testování Brno

Dobrý den, chci se zeptat od kdy a kde se bude dát testovat 17.10 2019 v Brně? Na webu nevidím bližší informace.. Nebo zda je možné někam zajít na tyto testy? Děkuji

Koki

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

1.10.2019

Testování na pohlavní choroby

Dobrý den, můžu jako muž přijít k Vám na testování pohlavních chorob?
Děkuji

Lembas

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

13.9.2019

Zanet mocovych cest

Dobry den, muze nejaka infekce napr chlamydie zpusobovat zanet mocovych cest ?

Alex

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

2.9.2019

Testovani

Dobry den, muzu se prijit otestovat I Kdyz nepracuju v sex byznysu? Ma vase zarizeni smlouvu s VZP pojistovnou? Dekuji za odpoved

J

Pokračování dotazu a jeho odpovědi