Seznam všech dotazů

Úvod / Všechny dotazy

7.11.2016

Exekuce

Dobrý den, při zjišťování zůstatku financí na mém osobním účtu jsem zjistila blokaci exekutorem (Mgr. Pavel Preus) na částku 18 296,72Kč zavolala jsem na exekutorský úřad Prahy 8 a dle čísla jednacího mi paní pověděla že se jedná o výkon platebního rozkazu vydaného Městským soudem v Brně v roce 2016 na dluh u pojišťovny Allianz, platební rozkaz byl na částku 2 632Kč. Chci se tedy zeptat zda se mohui nějak bránit proti nehoráznému navýšení dlužné částky? Předem moc děkuji za odpověď

Paní

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

3.11.2015

Můj ex

Dobrý den,
už dlouho se potýkám s tímto problémem a nevím co mám dělat. Můj bývalí přítel, který mě opustil tento květen mi dluží spoustu peněz. Pokud opustím to, že jsem platila bydlení a občas mu dala nějaké to kapesné, aby si měl za co kupovat chlast, je to kolem 90 000 Kč. Choval se ke mě dost surově. Padlo několik facek, pak to už bylo častější, často na mě křičel a nadával, ač jsem mu vařila, uklízela a pomáhala. To, že mi dluží peníze mám jen v sms zprávách, kde mi sliboval, že mi je vrátí. Samozřejmě si za peníze jezdí na dovolené a chlastá. Mě to mrzí, protože studuji vš a mám i normální brigádu, abych se mohla vyhnout prostituci a peníze bych dala do bydlení či uložila na účet. Bojím se, že pokud ho nahlásím na policii, tak budu muset přiznat co dělám a budu z toho mít problém. On sám už mi jen tak ty peníze nevrátí, protože chlastá a utrácí, kde se jen dá. Když jsem mu peníze nechtěla dát odpověděl mi, že bez důvěry není láska. Hrozně se mnou manipuloval a já jsem se topila v prostituci čím dál tím více. Je ještě šance, že aspoň část peněz ještě někdy uvidím ? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Anissa

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

22.5.2015

Odchod ze sebyznysu

Dobrý den,
již dlouho uvažuji o tom, že odejdu z klubu,ale nějak se mi to nedaří. Již 5 let pracuji v tého oblasti a bojím se hledat práci někde jinde. Práce v klubu mě už štve a stále méně vydělávám. Můžete mi nějak pomoci? Již 5 let pracuji v tého oblasti a bojím se hledat práci někde jinde.
Děkuji

Laura

Pokračování dotazu a jeho odpovědi