Seznam všech dotazů

Úvod / Všechny dotazy

10.2.2021

práce

Když mi někdo něco udělá , tak furt brečím. Dneska jsem doslala ránu do břicha, ten si toho neni vědom - je vzteklej . Ale vedoucí mi nevěřila. Co mám v té situaci dělat.

Anet

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

29.1.2020

Přítel

Dobrý den, píšu ohledně bývalého přítele který mě terorizuje! Nastěhovala jsem si ho do svého bytu před dvěma roky a už jsem se s ním rozešla. Ale on se mi nechce vystěhovat. Nemá práci a žije ze soc.dávek. A říká mi že dokaď bude u mě bydlet, tak ji budu poslouchat.. Pořád mi zakazuje chodit sama ven a za kamarádkama.. Všude mi leze, do peněženky, do mobilu prostě všude! Ani nemám soukrom. Pořád musím být s ním! Už nevím co mám dělat! Chci odejít ze svého bytu, ale mám strach jak bude reagovat když uz nepřijdu domů...) Můžete mi prosím poradit ??? Děkuji

Ája

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

2.7.2019

domácí násilí psychické manžel alkoholik epileptik .

Dobrý den prosím mám strach manžel je alkoholik epileptik dení urážky atd. majitelka mu zrušila společné bydlení v pronajmutem bytě nájemní smlouva je na mně , mohu ho nepustit do bytu ,neopustím byt mám tu kočičky a chodím do zaměstnání . děkuji.

paní

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

22.3.2019

Napadeni

Vážená poradno,

v úterý 19. 03. se mi stala nepříjemná situace, napadly mě tři slečny. Vše je už hlášeno u policie, udala jsem se, ale i přesto mám problém. Ty slečny bydlí ode mě ani ne pět minut, musím ještě podotknout to, že nebydlim zrovna v bezpečné části města (Ostrava). Jelikož se poblíž mého bydliště s nikým neznám, nejsem s nimi v kontaktu, bojím se toho, že ty slečny, které mě napadly se budou chtít pomstít, a to takovým způsobem, že na mě pošlou své známé nebo dokonce zaútočí na mě ony. Mám strach chodit do školy i ze školy, mám strach chodit ven. Moje fyzické a psychické stránky nejsou v nejlepším stavu... nevím co mám dělat, cítím se beznadějně, jsem v depresích, bojím se. Nejsem zrovna ten typ, který se umí bránit.
Děkuji za Vaši odpověď, budu ráda za jakékoliv rady.

Monika

Monika

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

2.9.2018

Domácí problémy

Poslední dobou to doma vůbec neklape. Od doby co pro mě musela matka přijet do nemocnice je to horší. Dříve jsem se kvůli toho sebepožkozovala a teď mám myšlenky udelat to zase. Začala jsem s anorexii a snažím se to co se doma děje skrýt za bolest. Ale hlavní skoro každý den mi nadávají a občas i mlátí a ja a moje psychika už to nezvládá. Každý den mi snižují sebevědomí a ja pak posloucham jak jsem k ničemu . prosím Vás poraďte mi co mam dělat. Děkuji.

Mishel

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

26.7.2016

násilí,šikanování

Dobrý den, můj manžel je celé manželství 45 let, ke mně hrubý, tituluje mně slovy ty p..., ty k..... .Kromě toho pije a jak přijde domů, pořád to stejné křičí na mně, nadává mi ap. Jsem už v důchodu- celý život jsem poctivě pracovala jako vedoucí účetní, nikomu jsem si nestěžovala. Jen mé děti ví jaký je člověk. Navenek se chová jako milius a lidé si myslí jaký je dobrý manžel a nikdo by mi neuvěřil. Několikrát mně zbil jak jsme byli mladší, já pak chodila v brýlích a říkala, že jsem do něčeho vrazila ap.Mimo to jsem nemocná, chodím o holích- obě kolena operované s náhradou kolenních kloubů, páteř špatná- výhřez plotének a další závažné nálezy. Jsem osoba závislá na péči II.stupně. V pátek přišel značně opilý a v noci jak se probudil, tak přišel za mnou do pokoje a chtěl mně zabít. Škrtil mně a pěstí bil a bil. Vší silou jsem se dostala -byl ještě opilý a zavolala jsem synovi a on přijel. On chtěl volat Policii, já nechtěla- asi jsem udělala chybu. Jsem vyklepaná, bojím se - on odjel na chalupu a je tam, ale já se třepu, že přijede a zabije mně. Ne že bych se smrti bála, ale takto ne. Nevím si rady, nespím, bojím se. Nevím co dál....

Marie

Pokračování dotazu a jeho odpovědi

3.11.2015

Můj ex

Dobrý den,
už dlouho se potýkám s tímto problémem a nevím co mám dělat. Můj bývalí přítel, který mě opustil tento květen mi dluží spoustu peněz. Pokud opustím to, že jsem platila bydlení a občas mu dala nějaké to kapesné, aby si měl za co kupovat chlast, je to kolem 90 000 Kč. Choval se ke mě dost surově. Padlo několik facek, pak to už bylo častější, často na mě křičel a nadával, ač jsem mu vařila, uklízela a pomáhala. To, že mi dluží peníze mám jen v sms zprávách, kde mi sliboval, že mi je vrátí. Samozřejmě si za peníze jezdí na dovolené a chlastá. Mě to mrzí, protože studuji vš a mám i normální brigádu, abych se mohla vyhnout prostituci a peníze bych dala do bydlení či uložila na účet. Bojím se, že pokud ho nahlásím na policii, tak budu muset přiznat co dělám a budu z toho mít problém. On sám už mi jen tak ty peníze nevrátí, protože chlastá a utrácí, kde se jen dá. Když jsem mu peníze nechtěla dát odpověděl mi, že bez důvěry není láska. Hrozně se mnou manipuloval a já jsem se topila v prostituci čím dál tím více. Je ještě šance, že aspoň část peněz ještě někdy uvidím ? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Anissa

Pokračování dotazu a jeho odpovědi