Seznam všech dotazů

Úvod / Všechny dotazy

26.1.2021

Aký zahraniční live chat si zvoliť ?

Dobrý deň, chcela by som začať s prácou modelky na live chate no stále som si nevybrala či je lepšie začať cez štúdio alebo rovno sama. Vedeli by ste mi prosím poradiť zahraničný live chat, kde sa platí hneď od začiatku, kedy začne zákazník sledovať ? Nepáči sa mi moc, že je veľa chatov, kde sa pozerajú 100 ľudí denno denne no sú aj taký čo nikdy nič neprispejú a je ich veľa.

Nela


Naše odpověď
Dobrý den,
oceňujeme, že se snažíte zorientovat v možnostech příjmů z live chatu. Bohužel ale nemůžeme doporučovat, jaký livechat by mohl odpovídat Vašim konkrétním představám. Každý erotický live chat pracuje na základě různých podmínek, bohužel není v našich silách všechny portály evidovat.

Nicméně pokud máte zájem, rádi bychom Vám nabídli individuální konzultace, kde si můžete se sociální pracovnicí probrat možnosti v live chatu a projít společně Vámi vybrané jednotlivé portály. Uvádíte, že jste z Prahy, z tohoto důvodu Vás budeme odkazovat přímo na naše pražské poradenské centrum, které je otevřené každé pondělí od 17 do 20 hod. V tuto dobu se nemusíte objednávat. Popřípadě je možné se objednat na individuální konzultaci na emailové adrese:praha@rozkosbezrizika.cz. Poradenské služby jsou bezplatné a můžete je využít i anonymně. Kontakty na další pobočky naleznete: http://rozkosbezrizika.cz/kde-nas-najdete/

Více informací o našich službách naleznete: https://www.poradna-rr.cz/sluzby-r-r/

Tým Internetové poradny R-R