Seznam všech dotazů

Úvod / Všechny dotazy

2.12.2020

Nevěra mé mamky

Dobrý den. Zjistila jsem že je moje mamka nevěrná mému taťkovi a nevím co s tím mám dělat ,hodně se trápím a skoro ani nespím ? Děkuji za odpověď

Nevím


Naše odpověď
Dobrý den,
děkujeme za důvěru, s níž se na nás obracíš v situaci, která v Tobě vyvolává obavy a nejistoty. Vnímáme jako důležité mít možnost o věcech, které Tě trápí, mluvit. Naše poradna a návazné služby jsou však určeny ženám a mužům starším 18 let, kteří aktuálně pracují, v minulosti pracovali nebo chtějí začít pracovat v oblasti placených sexuálních služeb. Proto Tě odkážeme Vás na jiné organizace, kde Ti mohou pomoci a odpovědět i na Tvoje otázky a celou situaci více probrat.

Můžeš se obrátit např. na poradnu Modré linky - telefon: 549 241 010, mobil: 608 902 410, skype: modralinka, e-mail: help@modralinka.cz. V provozu je denně od 9.00 do 21.00 hod. Podrobnější informace nalezneš zde http://www.modralinka.cz/ nebo na Linku bezpečí: https://www.linkabezpeci.cz/, tel.: 116111, email: pomoc@linkabezpeci.cz, chat Linky bezpečí je otevřen každý den (od pondělí do neděle) dopoledne od 9 do 13 hodin a odpoledne od 15 do 19 hodin.

Tým Internetové poradny R-R