Seznam všech dotazů

Úvod / Všechny dotazy

20.4.2020

Vstup do SB

Dobrý den,
zajímalo by mě v čem se podle Vás liší vstup do SB u žen a můžu? Já již delší dobu přemýšlím, že bych k tomuto kroku přistoupil, jenomže se bojím reakce mého okolí, kdyby se na to přišlo. Poradíte, jak na to?
děkuji

David


Naše odpověď
Dobrý den,

velmi oceňujeme, že se snažíte získat odborné informace k tématu vstupu do sexbyznysu.

Není pro nás jednoduché odpovědět na Vaši otázku, podle čeho se liší vstup do sexbyznysu u mužů a u žen. Téma sexuální práce a samotného vstupu do sexbyznysu, je velmi široké a na řadu otázek neexistuje jednoznačná odpověď. Neznáme Vaše očekávání, ani motivaci pro tuto práci. Máme potřebu Vás v tomto tématu odkázat spíše na osobní rozhovor v jedné z našich poboček, nebo telefonicky. Měl byste tak možnost lépe prozkoumat, co tato práce obnáší, jaké možnosti nabízí a jak hodnotově nasedá na Vás samotného.

Podstatné je, kde a v jakých podmínkách tuto profesi provozujete (eskortní služby, privátní byt, klub, ulice), jaké služby a za jakých podmínek nabízíte, na jaké klientky/klienty se zaměřujete, jak rozvíjíte vlastní kompetence (práce s tělem, komunikační dovednosti, sebeprezentace - inzerce, nastavování a udržování hranic a pravidel při práci apod.).

V případě, že byste měl zájem o osobní nebo telefonickou konzultaci, můžeme hovořit také o Vašich obavách, které máte z reakce Vašeho okolí. To je časté téma, které se pracovníky a pracovnice v sexbyznysu trápí. Adresy poradenských center naleznete zde: https://rozkosbezrizika.cz/kde-nas-najdete/, popřípadě je možné využít kontaktů na naše terénní týmy.

Obecné informace k tématu sexbyznysu naleznete na stránkách naší poradny https://www.poradna-rr.cz/o-sexbyznysu/ nebo jsou ke stažení na našich webových stránkách https://rozkosbezrizika.cz/category/publikace-a-jine/, https://rozkosbezrizika.cz/file/prakticke-informace-o-pohlavne-prenosnych-infekcich/.

Tým Internetové poradny R-R