Seznam všech dotazů

Úvod / Všechny dotazy

16.5.2018

Výchova nevlastního dítěte

Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o radu. Před čtyřmi roky jsem si do domu nastěhoval přítelkyni i s její tehdy 10-letou dcerou. Vše bylo v naprosté pohodě. Léty se situace změnila a z vymodleného dítěte se stává... Váží 85 kilogramů, nesportuje, nechce se hýbat, samozřejmě mobil aj. o jiném ani nemluvě. Poslední měsíce se to ještě zhoršilo. V pokojíčku jí nechávám zcela soukromí, za poslední rok jsem ho navštívil cca 3x. Jenže důvodem bylo to, že hned poprvé jsem v koši našel několik kusů použitých vložek, rozteklé banány a řadu dalšího jídla. To si uklidila s tím, že už se to opakovat nebude. Po čase mi to nedalo a kontrola pokoje dopadla stejně a nyní o víkendu potřetí opět, jen vložky byly "uklizeny" do šuplíku. Když jsem za ní přišel, že od teď budu ji kontrolovat častěji, tak za mými zády si postěžovala matce, učitelce, že prý jí lezu do spodního prádla. Vymodlené dítě otočilo a snaží se ze mě asi udělat úchyla. O tom, že by spíše někdo měl dbát na to, aby dodržovala pořádek a hygienu, je utopie, vždy se to obrátí nakonec proti mně .V tuto chvíli nevím, co mám dělat? P.

Petr


Naše odpověď
Dobrý den,

ceníme si důvěry, s níž se na nás obracíte, ovšem naše poradna a návazné služby jsou určeny pro ženy, které pracovaly, aktuálně pracují nebo se rozhodují začít pracovat v oblasti sexbyznysu. Proto Vás odkážeme na organizaci, kde Vám mohou poskytnout poradenství, případně nabídnout kontakty na další pomoc.

Doporučujeme Vám obrátit se na Modrou linku (telefon: 549 241 010, mobil: 608 902 410, skype: modralinka, e-mail: help@modralinka.cz. V provozu je denně od 9.00 do 21.00 hod.), která má s tímto tématem bohaté zkušenosti i tým odborníků na její řešení.


Tým Internetové poradny R-R