Seznam všech dotazů

Úvod / Všechny dotazy

17.9.2016

Manželství

Manželka mně ignoruje.V sexu se mnou nechce nic mít.Momentalne dělá jak když mě nezná.Mame dceru 8 let.Premislim o sebevraždě.jiz jsem se o ní jednou pokusil.

Lado


Naše odpověď
Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Tato poradna je určená ženám, které mají zkušenost s prací v sexbyznysu. Proto Vám posíláme pouze základní informace.

Vnímáme závažnost Vaší situace. Píšete o myšlenkách na sebevraždu a o pokusu o ní, který máte za sebou. Pokud by tyto myšlenky byly neodbytné či pokud budete chtít o myšlenkách na sebevraždu s někým mluvit a sdílet svoje pocity, můžete kdykoli zavolat na některou z anonymních linek důvěry. Například se můžete obrátit na Pražskou linku důvěry, která nabízí telefonickou krizovou pomoc nonstop na čísle 222 580 697 nebo na Modrou linku - mobil: 608 902 410 nebo telefon: 549 241 010 vždy od 9:00 do 21:00. Další linky důvěry můžete vyhledat zde: http://www.capld.cz/linky-duvery-cr

Rozumím tomu, že téma sexu a partnerského soužití je ve Vašem manželství důležité. Oceňuji, že si pro sebe hledáte podporu a informace, v čemž bych Vás ráda podpořila. S těmito tématy se můžete obrátit na sexuologa (https://www.znamylekar.cz/sexuolog/hradec-kralove) či manželskou poradnu (například http://www.csps-hk.cz/Manzelska-rodinna-poradna.html) nebo využít služeb psychologa/psychoterapeuta v místě Vašeho bydliště.

Pokud byste preferoval internetové poradenství, svůj dotaz můžete položit například zde: http://www.modralinka.cz/?page=mail

S pozdravem,
Tým Internetové poradny R-R