Seznam všech dotazů

Úvod / Všechny dotazy

5.5.2016

Nedokážu přestat s prostitucí

Dobry den,mam problem ze nedokazu prestat pracovat jako sex.spolevcnice na privatu.Drive jsem pracovala v klubu,pote jsem zacala na private,pak jsem si nasla noveho partnera,tak jsem s prací prestala a delala normalni praci,po 3 mesicich vztahu jsme se rozhodli mit dite,tak jsem otehotnela,nyní jsem na materske a zacala jsem znova delat praci spolecnice.Mam rada sex a jsou to snadno vydelane penize a ne male,muj pritel vi co jsem delala pred tim nez jsme se poznali,tedka by to netoleroval.Nechci aby na to prisel,protoze ho nechci ztratit,ale nedokazu prestat myslet na to ze bych mela vydelavat nekde za 12tisic ktere muzu mit za tyden.Je nejaka sance ze s tim nekdy prestanu?Mam z toho obcas deprese co bude dal.To lhani je opravdu otresne,ale nemuzu si pomoc ze musim porad riskovat.

Katka


Naše odpověď
Dobrý den, Katko,

děkujeme za důvěru, se kterou jste se obrátila na naši poradnu. Píšete o Vaší práci společnice, o partnerovi, o penězích a o tom, jak to na Vás působí. Ptáte se, zda je nějaká šance, že s touto prací přestanete.

Některé ženy si podobné otázky během svého působení v sexbyznysu také kladou. Podle zkušeností našich klientek víme, že je možné ze sexbyznysu odejít a začít pracovat jinde. Některé ženy opouští tuto práci rychle, jiné vynaloží větší úsilí, další potřebují k odchodu více přípravy a podpory. Šance, že s touto prací přestanete tedy určitě je. Rozhodnutí bude vždy ale na Vás. Pokud byste potřebovala pomoci (například probrat pro a proti, sdílet své pocity, podívat se na Vaši situaci z různých úhlů, apod.), můžete zavolat do Poradenského centra R-R v Brně na číslo 722 938 044 a domluvit si osobní schůzku. Na té můžete například prozkoumat, co by Vám pomohlo ve Vašem rozhodování. Svou situaci také můžete na stejném čísle probrat po telefonu. Pokud byste měla zájem, v brněnském centru R-R také mimo jiné nabízíme kariérové poradenství.

Ve svém dotazu také zmiňujete, že nechcete, aby Váš partner přišel na to, že jste se k této práci vrátila, protože by to netoleroval. Píšete, že to lhaní je pro Vás otřesné. Z toho cítím, že je to pro Vás náročné. V podobných situacích bývá dobré, mít někoho, s kým můžete svou situaci sdílet. Například vyhledat ve Vašem okolí někoho, komu můžete důvěřovat a komu se můžete svěřit.

Pokud byste si chtěla přečíst více o zkušenostech žen a informací o odchodu ze sexbyznysu, můžete se podívat do této publikace: http://rozkosbezrizika.cz/ke-stazeni/soubory/publikace-r-r-ze-sexbyznysu-na-trh-prace/detail

Hodně sil ve Vašem rozhodování přeje tým Internetové poradny R-R