Vaše bezpečnost

Úvod / Důležité upozornění

Vážené klientky,

chtěly bychom Vás varovat před nebezpečným mužem, který úmyslně páchá trestnou činnost na ženách, které poskytují placené sexuální služby. Dále se v textu dozvíte, jak pachatel vypadá a jakým způsobem se dopouští trestného činu. Informace, které Vám přeposíláme jsou z důvěryhodného zdroje.
Prosím, dávejte si pozor a v případě, že se Vám událo něco podobného, neváhejte a obraťte se na Policii ČR.
Popis pachatele: muž mezi 20 -30 lety, Čech
Místo: Praha (je možný přesun pachatele)

Popis trestné činnosti:

Pachatel má založené různé profily na sociálních sítích (Facebook, amateri.cz), často vystupuje pod jmény žen („KATERINA MESAROSOVA“, „Veronika94“,…). Název nabídky je: Atraktivní vysoké výdělky pro ženy v sexbyznysu (i mimo něj) 80.000 až 140.000 Kč za jednu noc s VIP klientem.
Pomocí těchto fiktivních profilů oslovuje ženy z oblasti sexbyznysu (ale i mimo něj) na práci společnice pro VIP zahraniční klienty. Oslovená žena musí na své náklady zajistit luxusní pokoj či apartmán a občerstvení, v předem vytipovaných objektech, kde rozhodně nejsou kamerové systémy.  Finanční nabídky se pohybují v rozmezí od 80 000 do 140 000  Kč za jednu noc.

Pro zvýšení důvěryhodnosti pachatel slečnám posílá fotografie smlouvy v anglickém jazyce a následně po přistoupení na kontrakt i fotografie příkazu k úhradě ve prospěch dané slečny. Pachatel je velmi schopný v práci s PC a grafickým softwarem.

Oslovená slečna (oběť) zajistí apartmán a občerstvení dle pokynů a daném čase na VIP klienta – často se jedná o fotbalistu anglické ligy,… Na místo se ALE dostaví sám pachatel, který hovoří anglicky (s přízvukem), s poškozenou slečnou opakovaně vykonává sexuální praktiky a bez ochrany. Poté co slečnu unaví, odcizí jí cenné věci, kreditní karty a pokoj opustí. Žádná platba nikdy neproběhne!!!
 

Za měsíc březen proběhlo takovýchto 7 případů, které byly nahlášeny. Otázkou zůstává, kolik případů se ve skutečnosti událo.

Prosíme, nenechte si nic líbit a nebojte se ozvat na POLICII! R-R bude stát za Vámi a vždy je připravena se za Vás postavit a pomoct!